dtpnet (dtpnet) wrote,
dtpnet
dtpnet

Как не попасть на гражданскую войну в Украине. Советы призывнику.

призывник

Рекомендации юриста для тех, кого призывают для участия в карательной акции и кто не хочет участвовать в этом преступлении.

Коротка довідка для тих, хто не хоче стріляти в жителів своєї країни і хоче щоб їм за це нічого не було.

Якщо ти не хочеш йти воювати:

В законодавстві України є декілька законів які визначають як громадянин повинен воювати за державу. Формулювання в цих законах дещо відрізняються, однак вимоги коротко можна викласти так:
Громадянин повинен воювати якщо воєнкомат його покликав.
І якщо ти вже почув заклик воєнкомату, то у разі якогось небажання ти потрапляєш на деякі санкції передбачені Кримінальним Кодексом України, а саме:
Стаття 335. Ухилення від призову на строкову військову службу карається обмеженням волі на строк до трьох років. Обмеження волі це поселення в окремому місті та під наглядом.
Стаття 336. Ухилення від призову за мобілізацією карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.

Тобто якщо почув, що тебе кличуть, і влада зможе це довести то далі вже не воювати буде трохи важче з можливими наслідками вказаними в вищезазначених статтях.
Відповідно треба не чути. Тому щоб ці статті були не про тебе виконуй декілька простих правил:
1. Не розмовляй із незнайомими та небажаними тобі людьми по телефону як би вони не представлялися тобі, особливо, коли вони відразу уточнюють хто взяв трубку.
• Приклад: Алло.
• Доброго дня, Петренко Петро Петрович?
• Вибачте, погано чую і кладеться трубка.
2. Якщо вже дорозмовлявся до того, що кудись запросили і пообіцяв прийти – просто не приходь. У нас за законом неможливо довести, що саме ти розмовляв по телефону, може це твій приятель з тебе покепкував розмовляючи за тебе?. А може ти сам подумав, що це розіграш.
3. Ні за що не розписуватись. Не отримувати на пошті листів. В Кримінальному Кодексі України не має покарання за небажання отримувати пошту.
4. Навчити своїх рідних нічого для передачі вам не брати і про те де ви і що ви не розповідати.
5. Якщо раптом тебе співробітники міліції або воєнкомату або пошти застали вдома двері не відчиняти і не говорити, що ти це ти. Хто знає хто може бути у тебе вдома, може ти просто зайшов кішку гладити за згодою хазяїв.
6. Навіть якщо впіймали на виході із будинку або квартири і вручають повістку треба сказати, що руки так гарно лежать у карманах, що витягати їх, щоб розписатися нема ніякої можливості.
7. І основне! Нікому не говори, що ти все це робиш щоб не іти до армії. Просто ти дурний і в тебе паранойя. А так служити ти б пішов з радістю! Треба добре вдати їз себе дурня! В Кримінальному Кодексі немає статті для покарання за дурість!
І тоді ти взагалі добросовісний і сумлінний громадянин, котрий навіть не знав, що його хочуть до армії запросити. І ніяке покарання для тебе не передбачено!!!

Краще бути розумним і мудрим вдаючи із себе дурня, ніж дурним, якого з радістю пошлють на смерть і вбивство нинішні керівники України!

Щасти тобі і твоїм близьким!

https://vk.com/vognebrodanet?w=wall-66959790_18417
Tags: Советы призывнику.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments